Logo Kaswag Logo Elventech

biuro@kaswag.com.pl
 609 431 333

O firmie

O firmie

 Kontakt

Serdecznie zapraszamy do kontaktu drogą elektroniczną, bądź telefoniczną.

 

Siedziba firmy
Krótka 1
63-000 Środa Wlkp.

 

Serwis i punkt sprzedaży
ul. Paderewskiego 2
63-000 Środa Wlkp.

 

609 431 333

 

695 989 424


 
Formularz kontaktowy
Strona główna » O firmie

O firmie

Firma KASWAG powstała w 2002 roku jako kontynuator działalności firmy ASPRIMA.Od początku działalności zajmujemy się sprzedażą i serwisem sprzętu komputerowego, urządzeń fiskalnych, wag i oprogramowania. Obecnie w naszej ofercie znajdują się również systemy alarmowe i urządzenia do monitoringu.
Z uwagi na wieloletnie doświadczenie w branży, mamy wiedzę dotyczącą specyfiki działania firm z różnych sektorów, znamy zasady księgowości, zasady ewidencji obrotu towarowego oraz logistyki, co umożliwia nam dokładne zrozumienie oczekiwań klienta.
W segmencie urządzeń fiskalnych jesteśmy autoryzowanym dealerem i serwisem firm Novitus, Posnet, Torell, Emar, Datecs i Orhmet.
Prowadzimy dystrbucję i serwis oprogramowania firm SYPMPLEX, INSERT  i  COMARCH.
Od początku działalności prowadzimy sprzedaż i serwis urządzeń ważących firm CAS Corporation i DIBAL.
Posiadamy wieloletnie doświadczenie praktyczne w znakowaniu i wykorzystaniu kodów kreskowych. Pośredniczymy we wdrażaniu procedur GS1.

Wykonujemy również usługi instalatorsko-serwisowe w branży instalacji teletechnicznych : instalacje sieci komputerowych, instalacje antenowe sieci naziemnych i satelitarnych, instalacje telefoniczne, wykonujemy pomiary statyczne i dynamiczne powyższych instalacji. Odrębnym zagadnieniem jest instalacja systemów OZE w tym paneli fotowoltaicznych oraz przydomowych elektrowni wiatrowych.